Exkluzívne pre členov OZ ČLEN
Získajte späť 10% z ceny poistenia domu, bytu a domácnosti

Prinášame všetkým členom OZ ČLEN a ich rodinným príslušníkom exkluzívnu výhodu:
Komplexné poistenie pre dom, byt, domácnosť a ďalšie pripoistenia s vrátením 10 % z ceny poistky z prvého poistného!

Ako postupovať?

Vyberte si cez túto stránku najlepšie Komplexné poistenie domu, bytu a nehnuteľnosti z ponuky všetkých renomovaných poisťovní na trhu a následne si požiadajte aj o peniaze späť vo výške 10% z vami zaplateného poistného. Peniaze späť od portálu clenskevyhody.sk dostanete za tento produkt jednorazovo po zaplatení prvého poistného za vašu poistnú zmluvu dojednanú cez túto stránku www.clenskevyhody.sk/ozclen/poistenie-dom-byt-nehnutelnost

Krok 1: uzatvorenie online poistenia

Táto stránka www.clenskevyhody.sk/ozclen/poistenie-dom-byt-domacnost/ pre dojednávanie online poistenia spolupracuje s prvým a najväčším portálom na porovnávanie cien poistiek na Slovensku, ktorý vám garantuje spoľahlivé služby. Uzatvorenie online poistenia cez túto stránku je jednoduché. Stačí urobiť týchto päť krokov:

Vyžiadajte si peniaze späť!

Princíp je veľmi jednoduchý. Ak si na tejto stránke s členskými výhodami uzatvoríte niektoré z online poistení a riadne ho zaplatíte – tak si môžete požiadať o peniaze späť vo výške 10% z už zaplateného poistného na vaše poistné zmluvy. Peniaze späť od nás za tento produkt dostanete jednorazovo z vašej prvej platby poistného za zmluvu dojednanú cez túto stránku. Lehota od podania vašej žiadosti do vyplatenia peňazí späť na váš účet trvá spravidla dva až tri mesiace. Takže vaše poistenie budete mať vďaka vyplácaným „peniazom späť“ od nášho tímu ešte o 10% lacnejšie :). Postup na vyžiadanie peňazí späť je nasledujúci:

Žiadosť o vrátenie peňazí za Poistenie nehnuteľnosti (partner OZ ČLEN)
Táto žiadosť slúži na uplatnenie vašej členskej výhody, ktorú vám poskytuje portál www.clenskevyhody.sk - PARTNER pre vaše výhody.
Uveďte číslo Návrhu vašej poistnej zmluvy Poistenia Nehnuteľnosti, z ktorej chcete dostať peniaze späť. Toto číslo Návrhu zmluvy nájdete v emaili, ktorý ste dostali po dojednaní online Poistenia nehnuteľnosti.
Uveďte vaše číslo v OZ ČLEN, na ktoré sa viaže využitie exkluzívnej výhody získania peňazí späť zo zaplateného poistného.
Uveďte adresu trvalého bydliska (meno priezvisko, ulica č., PSČ, mesto)
Uveďte číslo bankového účtu v tvare IBAN, kam si želáte zasielať peniaze späť a meno, priezvisko majiteľa tohto bankového účtu.
Prosím napíšte váš email, aby sme vás v prípade potreby mohli zastihnúť.

Výhody pre členov OZ ČLEN

Komplexné poistenie nehnuteľností a zodpovednosti

Komplexné poistenie nehnuteľnosti

Chráňte si svoj majetok a uzatvorte si výhodné poistenie nehnuteľnosti a
domácnosti online. Získate pomoc v prípade neočakávaných škôd.

Porovnaním cien ušetríte peniaze a online procesom ušetríte čas! A ešte navyše požiadajte portál clenskevyhody.sk o vrátenie 10% z prvého zaplateného poistného.

Pre porovnanie cien poistenia Nehnuteľnosti vyplňte potrebné údaje

Poistenie nehnuteľnosti v spolupráci s Netfinancie

Získajte 10% späť aj na ďalších produktoch

Každý člen OZ ČLEN ako i jeho rodinný príslušník si môže na tejto stránke www.clenskevyhody.sk/ozclen/ dojednať aj ďalšie typy výhodných poistení, z ktorých si môže navyše požiadať o vrátenie 10% z každého uhradeného poistného počas celej doby trvania zmluvy. Porovnajte si ceny a zistite, kde sa dá poistiť najvýhodnejšie aj pri týchto produktoch:

PZP - povinné zákonné poistenie

Havarijné poistenie

Poistenie domu a domácnosti

K dispozícii už čoskoro