Preskočiť na obsah

ÚVERY

Dajte si BEZPLATNE vypočítať nezáväznú osobnú ponuku na HYPOÚVER, spotrebný a iný úver alebo REFINANCOVANIE úveru

Získajte najnižšie možné hypoúvery a znížte si mesačné náklady

Férovo a seriózne

V úverovej oblasti spolupracujeme na základe tipérskej zmluvy s renomovaným hypotekárnym centrom s portfóliom všetkých serióznych bánk na trhu. Naši kolegovia z tohto hypocentra dokážu vypracovať individuálne pre vaše potreby najvýhodnejšiu úverovú ponuku alebo ponuku na zvýhodnené refinancovanie už existujúcich úverov. Vyriešte si s nami úvery v sume 10-tisíc eur a viac.

Túto službu sprostedkovávame v spolupráci s partnerom hypotekárne centrum Allianz-Slovenská sporiteľňa, a.s.

img_banky

Kompletné vybavenie úveru

Úver od A po Z vám vybaví zazmluvnený partner s licenciou NBS pre bankový sektor. Neudete mať žiadne starosti s vybavovaním hypotekárneho úveru alebo prenosom úveru do inej banky.

TOP podmienky na celom Slovensku

Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate získate cez nás rovnako výhodné podmienky.

Osobné poradenstvo

Každý záujemca o hypotekárny, spotrebný a iný úver alebo refinancovanie úveru získa u nášho partnera profesionálneho osobného poradcu.

Vyplňte formulár, do 48 hodín vám zatelefonujeME a zabezpečíme pre vás Konkrétnu ponuku

Po vyplnení nasledujúceho formulára vás budeme telefonicky kontaktovať. Po vzájomnej dohode zadáme vašu požiadavku ako tip do partnerského úverového centra. Následne vás budú z úverového centra kontaktovať skúsené kolegyne, ktoré majú dlhoročné skúsenosti na bankovom trhu a výborné vzťahy s rôznymi bankami na Slovensku. Vďaka tomu vám zabezpečia najlepšiu ponuku a maximálnu spokojnosť. Radi vám pomôžeme s úvermi v sume od 10 tisíc eur a viac.

100

%

PROFESIONÁLNY SERVIS A DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI nášho Úverového partnera VÁM ZARUČIA MAXIMÁLNU SPOKOJNOSŤ