Exkluzívne cez clenskevyhody.sk
Získajte späť 5% z ceny PZP

Prinášame všetkým exkluzívnu výhodu:
Najlacnejšie PZP a ďalšie poistenia s vrátením 5 % z ceny poistky počas celej doby trvania zmluvy!

Ako postupovať?

Vyberte si cez túto stránku najlepšie online poistenie PZP alebo havarijné poistenie z ponuky všetkých renomovaných poisťovní na trhu a následne si požiadajte aj o peniaze späť vo výške 5% z vami zaplateného poistného. Peniaze späť budete od tímu portálu clenskevyhody.sk dostávať pravidelne po zaplatení každého vášho poistného počas celej dĺžky trvania vašich poistných zmlúv dojednaných cez túto stránku www.clenskevyhody.sk/pzp

Krok 1: uzatvorenie online poistenia

Táto stránka www.clenskevyhody.sk/pzp pre dojednávanie online poistenia spolupracuje s prvým a najväčším portálom na porovnávanie cien poistiek na Slovensku, ktorý vám garantuje spoľahlivé služby. Uzatvorenie online poistenia cez túto stránku je jednoduché. Stačí urobiť týchto päť krokov:

Vyžiadajte si peniaze späť!

Princíp je veľmi jednoduchý. Ak si na tejto stránke s členskými výhodami uzatvoríte niektoré z online poistení a riadne ho zaplatíte – tak si môžete požiadať o peniaze späť vo výške 5% z už zaplateného poistného na vaše poistné zmluvy. Peniaze späť od nás budete dostávať pravidelne podľa frekvencie vašich platieb poistného počas celej dĺžky trvania poistných zmlúv dojednaných cez túto stránku vždy po spracovaní platobnej transakcie. Lehota od podania vašej žiadosti do vyplatenia peňazí späť na váš účet trvá spravidla dva až tri mesiace. Takže vaše poistenie budete mať vďaka vyplácaným „peniazom späť“ od nášho tímu vždy o 5% lacnejšie :). Postup na vyžiadanie peňazí späť je nasledujúci:

Žiadosť o vrátenie peňazí za PZP poistenie
Táto žiadosť slúži na uplatnenie vašej členskej výhody, ktorú vám poskytuje portál www.clenskevyhody.sk - PARTNER pre vaše výhody.
Uveďte číslo Návrhu vašej poistnej zmluvy PZP, z ktorej chcete dostávať peniaze späť. Toto číslo Návrhu zmluvy nájdete v emaili, ktorý ste dostali po dojednaní online PZP poistenia.
Uveďte adresu trvalého bydliska (meno priezvisko, ulica č., PSČ, mesto)
Uveďte číslo bankového účtu v tvare IBAN, kam si želáte zasielať peniaze späť a meno, priezvisko majiteľa tohto bankového účtu.
Prosím napíšte váš email, aby sme vás v prípade potreby mohli zastihnúť.
Prosím dajte nám vedieť odkiaľ ste sa o našom portáli www.clenskevyhody.sk dozvedeli. Ďakujeme.

Výhody pre všetkých

Najlacnejšie online poistenie

Porovnajte ceny PZP a nájdite si to najlacnejšie poistenie!
Uzatvorte si povinné zmluvné poistenie vrátane všetkých získateľných zliav a bonusov. A ešte navyše požiadajte tím portálu clenskevyhody.sk o vrátenie 5% z každého zaplateného poistného počas celej doby trvania zmluvy.

Pre porovnanie cien PZP vyplňte potrebné údaje

PZP online v spolupráci s Netfinancie

Získajte 5% späť aj na ďalších produktoch

Na tejto stránke www.clenskevyhody.sk/vyhody si môžete dojednať aj ďalšie typy výhodných poistení, z ktorých si môžete navyše požiadať o vrátenie 5% z každého uhradeného poistného počas celej doby trvania zmluvy pri havarijnom poistení alebo z uhradeného poistného za prvý rok pri majetkovom poistení. Porovnajte si ceny a zistite, kde sa dá poistiť najvýhodnejšie aj pri týchto produktoch:

PZP - povinné zákonné poistenie

Havarijné poistenie

Poistenie bytu, domu a domácnosti

Get Started Today

At stet aliquam nec, mei an dicam posidonium instructior. Id iracundia scriptorem disputando mea, omnes corpora ne sed.