Preskočiť na obsah

Členské výhody pre dobrovoľných hasičov:

AKTIVUJTE SI DIGITÁLNU KARTU
DOBROVOĽNÉHO HASIČA

Všetci dobrovoľní hasiči Slovenskej republiky majú možnosť získať osobnú digitálnu kartu s členskými výhodami

Ako môžete vidieť na obrázku nižšie, vzorová karta obsahuje len údaje meno priezvisko, číslo služobného preukazu a unikátny QR kód. Prečítaním QR kódu sa dostanete na zašifrovanú webstránku, kde cudzí človek nedokáže nič zistiť. Hneď si to sami vyskúšajte! Zoskenujte QR kód z vášho preukazu alebo QR kód na obrázku nižšie a sami sa o tom presvečte. 

(Nemáte ešte na mobile aplikáciu na čítanie QR kódov? Stiahnite si na Google Play napríklad túto QR code reader aplikáciu, ktorá je zdarma a bez reklám) 

Pozitívom digitálnej karty dobrovoľného hasiča je, že podobne ako profesionálni hasiči či policajti majú odteraz aj všetci dobrovoľní hasiči možnosť získať rôzne členské benefity, ktoré ušetria ročne aj 100€. V prípade záujmu sa viac o členských výhodách dočítate na webstránke PARTNER pre vaše VÝHODY – www.agau.sk

 ČO MÁM TEDA TERAZ UROBIŤ?

1) vyplňte nižšie uvedený dotazník a kliknite na tlačidlo Odoslať

2) ak radi šetríte peniaze, tak môžete požiadať aj o zapnutie doplnkovej funkcie na vašej digitálnej karte a to funkcie „Cashback – peniaze späť“. Používaním tejo novej karty pri nákupoch u obchodných partnerov najväčšieho vernostného programu Cashback World si môže každý hasič finančne prilepšiť. Karta totiž vracia peniaze späť na účet hasiča až do 14 % zo zaplatenej ceny za nákup. NÁVOD ako Získať peniaze späť s vašou digitálnou kartou si stiahnete TU. Zapnutie funkcie je jednoduché. Hneď po kroku číslo jeden sa vám zobrazia detaily používania, ktoré si prečítajte, potom zaškrtnite váš súhlas a kliknite na tlačidlo „Chcem aktivovať funkciu Cashback“

 Kedy dostanem svoju kartu?

Digitálnu kartu v elektronickej podobe dostane každý dobrovoľný hasič bezplatne a okamžite. Hneď po vyplnení dotazníka nižšie obdržíte na email originálnu kópiu vašej karty, ktorú si môžete vytlačiť na tlačiarni a používať. Následne dostanete túto istú novo vyrobenú kartu aj fyzicky v plastovej podobe a to podľa dohody s AGAU TÍMom buď poštou alebo osobne. 

Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám na vyhody@agau.sk alebo sa opýtajte telefonicky na 0948 179 915.

Poznámky:
(1) Číslo preukazu dobrovoľného hasiča nájdete na prvej strane vášho súčasného modrého papierového preukazu. Môže sa stať, že ste modrý papierový preukaz neobdržali. V takomto prípade preukaz má váš Veliteľ DHZ a číslo členského preukazu teda zistíte u neho.
(2) Položka Email je povinný údaj. Ak nemáte email, tak odporúčame uveďte email niekoho s kým ste pravidelne v kontakte a kto vás o správe môže poinformovať (napr. vaše dieťa alebo vnúča).