Preskočiť na obsah

AKTIVUJTE SI NOVÝ PREUKAZ OZ ČLEN

Všetci členovia odborov OZ ČLEN majú možnosť získať osobný preukaz, ktorým sa môžu identifikovať.

Tento preukaz neslúži len ako preukaz pre člena odborov, ale je prepojený aj s digitálnou správou všetkých zúčastnených členov a vedenia OZ ČLEN.

Bezpečnosť pri ochrane osobných údajov je zabezpečená po technickej, softvérovej ako i fyzickej stránke. Nový preukaz chráni vaše údaje pomocou bezpečnostných certifikátov, nutnosťou prejsť overovacím procesom a ešte PIN kódom, ktorý si sami vytvoríte. Pri strate preukazu sa prístup k údajom dá zablokovať na diaľku. Zabezpečenie ochrany vašich osobných údajov v novom systéme je na úrovni internetbankingu, ktoré používajú banky. V prípade straty je možné jednoducho vytvoriť si zadarmo nový preukaz v podobe PDF dokumentu, ktorý je možné vytlačiť alebo za poplatok 2 € získať novú náhradnú plastovú kartu.

Ako môžete vidieť na obrázku nižšie, nový vzorový preukaz obsahuje len údaje číslo služobného preukazu a unikátny QR kód, meno priezvisko si môžete dopísať permanentným perom či fixkou. Prečítaním QR kódu sa dostanete na zašifrovanú webstránku, kde cudzí človek nedokáže nič zistiť. Hneď si to sami vyskúšajte! Zoskenujte QR kód z vášho preukazu alebo QR kód na obrázku nižšie a sami sa o tom presvedčte.

(Nemáte ešte na mobile aplikáciu na čítanie QR kódov? Stiahnite si na Google Play napríklad túto QR code reader aplikáciu, ktorá je zdarma a bez reklám)

 

Druhým pozitívom nových preukazov je, že podobne ako profesionálni hasiči či policajti majú odteraz aj všetci členovia OZ ČLEN možnosť získať rôzne členské benefity, ktoré ušetria ročne aj 100€. V prípade záujmu sa viac o členských výhodách dočítate na webstránke – www.clenskevyhody.sk

 ČO MÁM TEDA TERAZ UROBIŤ?

1) vyplňte nižšie uvedený dotazník a kliknite na tlačidlo Odoslať

2) ak radi šetríte peniaze, tak môžete požiadať aj o zapnutie doplnkovej funkcie na vašom členskom preukaze a to funkcie „Cashback – peniaze späť“. Používaním tohto nového členského preukazu pri nákupoch u obchodných partnerov najväčšieho vernostného programu Cashback World si môže každý náš člen finančne prilepšiť. Preukaz totiž vracia peniaze späť na účet nášho člena až do 14 % zo zaplatenej ceny za nákup. NÁVOD ako Získať peniaze späť s vašim novým preukazom stiahnete TU. Zapnutie funkcie je jednoduché. Hneď po kroku číslo jeden sa vám zobrazia detaily používania, ktoré si prečítajte, potom zaškrtnite váš súhlas a kliknite na tlačidlo „Chcem aktivovať funkciu Cashback“

 Kedy dostanem svoj nový preukaz?

Na tento členský preukaz v elektronickej podobe má každý člen OZ ČLEN bezplatne nárok okamžite. Hneď po vyplnení dotazníka nižšie obdržíte na email originálnu kópiu vášho preukazu, ktorý si môžete vytlačiť na tlačiarni a používať. Následne dostanete váš novo vyrobený preukaz aj fyzicky v plastovej podobe od svojho dôverníka/predáka. Preukazy sa distribuujú postupne osobným doručením na jednotlivé úseky a pracoviská. 

Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám na info@agau.sk alebo sa opýtajte telefonicky na 0948 179 915.

Poznámky:
(1) Číslo preukazu je vytlačené na plastovom preukaze, ak ste ho ešte neobdržali od svojho dôverníka a neviete ho, prosím kontaktujte ho, alebo priamo vedenie OZ ČLEN. 
(2) Položka Email je povinný údaj. Ak nemáte email, tak odporúčame uveďte email niekoho s kým ste pravidelne v kontakte a kto vás o správe môže poinformovať (napr. vaše dieťa alebo vnúča).