Preskočiť na obsah

TECHBOX - špeciál pre Hasičov

Zadajte do kolonky “Fakturačné údaje” kód: “AGAU- HASICI” a získate časopis TECHBOX za špeciálnu cenu iba 13 €.

TECHBOX špeciál pre hasičov len 13€

Získajte časopis TECHBOX na celý rok (štyri vydania) za špeciálnu cenu 13 € (namiesto 16 €). Navyše prvých sto predplatiteľov dostane k predplatnému ZADARMO darček slúchadlá JBL T160 v hodnote 12,99 €.

Stačí ak pri objednávaní predplatného zadáte do kolonky “Fakturačné údaje” kód: AGAU-HASICI

časopis TECHBOX

Časopis TECHBOX, ku ktorému výhodne získate produkty JBL, vychádza už 14 rokov. Zaujme najmä kvalitným odborným obsahom, atraktívnym grafickým spracovaním a unikátnou technológiou tlače UV OfsetPrint.

Časopis TECHBOX dostanete každý štvrťrok s počtom minimálne 164 strán! Je to vlastne obrovská „tech kniha“ plná skvelého čítania, ktorej hmotnosť je viac ako 600 gramov.

Rubrika o hasičoch

V časopise TECHBOX nájdete vždy zaujímavé rozhovory, veľké témy, reportáže, lifestyle, novinky a testy produktov. Jednoducho, toto je čítanie, ku ktorému sa vždy radi vrátite.

Navyše od najbližšieho vydania pribudne v časopise aj stála rublika o hasičoch a hasičskej technike. Ďalšie vydanie bude už na jeseň 2019.

Slúchadlá JBL T160 ZADARMO

Objednajte si teraz ročné predplatné časopisu TECHBOX (4 čísla + poštovné) v špeciálnej cene pre hasičov iba 13 € (použite zľavový kód “AGAU-HASICI” ) a získajte darček zadarmo, káblové slúchadlá JBL T160 v hodnote 12,99€. Poponáhľajte sa, slúchadlá ZADARMO dostane prvých sto predplatiteľov.

Zľavový kód pre Hasičov: AGAU-HASICI

Potrebujete poradiť?

Silvia Calíková – predplatné

e-mail: predplatne@techbox.sk
mobil: +421 904 476 719