Preskočiť na obsah

Telefón:  0948 179 915

Akékoľvek otázky radi zodpovieme emailom na info@clenskevyhody.sk alebo telefonicky na:  0948 179 915

Členské výhody SZV:

DiGITALIZÁCIA PREUKAZU SZV

Všetci členovia SZV získajú moderný členský preukaz. 

Tento preukaz neslúži len ako doklad na preukázanie sa k členstvu vo zväze SZV. Je prepojený s digitálnou správou všetkých zúčastnených členov SZV. Naviac prináša radu členských výhod.

Bezpečnosť pri ochrane osobných údajov je zabezpečená po technickej, softvérovej ako i fyzickej stránke. Nový preukaz chráni vaše údaje pomocou bezpečnostných certifikátov, nutnosťou prejsť overovacím procesom a ešte heslom, ktorý si sami vytvoríte. Pri strate preukazu prístup k údajom cudzím osobám nie je možný. Zabezpečenie ochrany vašich osobných údajov v novom systéme je na úrovni internetbankingu, ktoré používajú banky. V prípade straty je možné jednoducho vytvoriť si zadarmo nový preukaz v podobe PDF dokumentu, ktorý je možné vytlačiť alebo za poplatok 2 € získať novú náhradnú plastovú kartu.

Ako môžete vidieť na obrázku nižšie, nový vzorový preukaz obsahuje údaje meno priezvisko, ZO SZV, číslo CEHZ. Na zadnej strane je unikátny číselný kód a QR kód. Prečítaním QR kódu sa dostanete na zašifrovanú webstránku, kde cudzí človek nedokáže nič zistiť. Hneď si to sami vyskúšajte! Zoskenujte QR kód z vášho členského preukazu alebo QR kód na obrázku nižšie a sami sa o tom presvedčte.

(Nemáte ešte na mobile aplikáciu na čítanie QR kódov? Stiahnite si ju zadarmo na Google Play QR code reader aplikáciu)

Druhým pozitívom nových preukazov je, že podobne ako profesionálni hasiči či policajti majú odteraz aj všetci členovia SZV možnosť získať rôzne členské benefity, ktoré ušetria ročne aj 100€. Viac sa o aktuálnych členských výhodách včelárov SZV dočítate na webstránke – www.clenskevyhody.sk/vcelari/zlavy

Sieť obchodných partnerov poskytujúcich výhody pre včelárov SZV postupne rozširujeme. Napíšte nám tip na váš obľúbený eshop alebo kamenný obchod, v ktorom by ste uvítali mať členskú výhodu. Pokúsime sa vám vybaviť čo najlepšie podmienky. Vaše tipy uvítame písomne emailom na:  info@clenskevyhody.sk

AKÝ JE POSTUP DIGITALIZÁCIE? ČO  MÁM  TERAZ  UROBIŤ?

Pripravte si svoj plastový členský preukaz. Ak plastový preukaz ešte nemáte, kontaktujte vedúceho vašej Základnej organizácie. Až po fyzickom obdržaní plastového členského preukazu pristúpte k jeho digitalizácií:

(1) Vyplňte vaše aktuálne údaje do nižšie uvedeného dotazníka pre digitalizáciu preukazu a následne kliknite na modré tlačidlo “Odoslať“.

(2) Hotovo. Teraz bude vaša žiadosť o digitalizáciu členského preukazu v priebehu pár dní skontrolovaná na sekretariáte SZV. O výsledku schválenia vašej žiadosti budete informovaný emailom. 

(voliteľný 3. krok) ak radi šetríte peniaze. Následne dostanete email s návodom ako na vašom členskom preukaze aktivovať aj voliteľnú doplnkovú funkciu preukazu, tzv. funkciu „Peniaze späť“. Aktivácia tejto funkcie je dobrovoľná. Používaním vášho nového členského preukazu pri nákupoch tovarov alebo služieb u zmluvných obchodných partneroch zväzu SZV a/alebo u zmluvných obchodných partneroch najväčšieho vernostného programu MyWorld si môže každý člen SZV ušetriť desiatky eur ročne.

Preukaz u vybraných partneroch vracia peniaze späť na účet nášho člena až do 14 % zo zaplatenej ceny za nákup. Respektíve člen SZV a jeho rodinný príslušníci môžu využívať okamžité zľavy v rámci členského klubu výhod  u aktuálnych partnerov zväzu SZV. Viac o zľavách pre členov SZV sa  dočítate tu: https://www.clenskevyhody.sk/vcelari/zlavy

Prečítajte si aj Odpovede na najčastejšie otázky na konci tejto webstránky. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, napíšte nám na info@clenskevyhody.sk alebo sa opýtajte telefonicky na 0948 179 915.

Poznámka:
V dotazníku je Email povinný údaj. Nemáte vlastný email? V takom prípade uveďte v dotazníku email osoby s ktorou ste pravidelne v kontakte a ktorá vás o zasielaných novinkách môže informovať (napr. vaše dieťa alebo vnúča).

Dotazník pre digitalizáciu preukazu

Odpovede na najčastejšie

otázky

Vaše číslo CEHZ (z Centrálnej evidencie Hospodárskych Zvierat) si môžete vyhľadať na stránkach Centrálnej evidencie hospodárskych zvierat (Manuál / Návod Ako vyhľadať číslo CEHZ si pozrite tu). Pre vstup priamo na portál CEHZ kliknite tu.

Po vyplnení online dotazníka dostanete automatický potvrdzujúci email o úspešnom odoslaní (ak tento email nenájdete v Inboxe, pozrite si prosím Spam zložku a označte odosielateľa emailu za dôveryhodného odosielateľa – aby ste v budúcnosti prijímali emaili priamo do Inboxu).

Vami vyplnené údaje sú automatizovane uložené do vnútorného informačného systému SZV – Slovenský zväz včelárov. Na sekretariáte SZV vami zadané údaje v dotazníku skontrolujú a následne schvália.

Po riadnom schválení obdržíte informačný email s viacerými návodmi o funkciách, ktoré nový preukaz poskytuje. 

Na sekretariáte SZV sa vaša žiadosť o digitalizáciu členského preukazu pred schválením najskôr skontroluje. V čase medzi vyplnením online dotazníka a schválením vašej žiadosti o digitalizáciu na sekretariáte SZV sa ešte nebudete môcť prihlásiť sa do členskej zóny (členská zóna je prístupná na šifrovanej webstránke, ktorej URL linku získate zosnímaním QR kódu čítačkou QR kódov).

Hneď ako sekretariát SZV schváli vašu žiadosť o digitalizáciu členského preukazu, tak obdržíte potvrdzujúci email. V tomto emaili nájdete viac informácií o aktuálnych funkciách preukazu a aktuálnych členských výhodách. V prílohe dostanete duplikát vášho členského preukazu ako PDF dokument (túto PDF prílohu s preukazom si môžete vytlačiť na tlačiarni, vystrihnúť a nosiť so sebou pre prípad podtreby)

Presné termíny pre distribúciu fyzických plastových Členských preukazov vo vašej ZO SZV zistíte na sekretariáte SZV. Preukazy sa distribuujú postupne osobným doručením v rámci jednotlivých ZO SZV.

Členská zóna je prístupná len členom, ktorých žiadosť o digitalizáciu bola skontrolovaná a schválená na sekretariáte SZV. Bez schválenia na sekretariáte SZV systém neumožňuje prihlásenie sa do členskej zóny.

Počkajte prosím pár dní kým na sekretariáte SZV bude váš  prístup schválený. O tom, že vaša žiadosť o digitalizáciu bola schválená budete informovaný emailom.

Email slúži ako hlavný komunikačný nástroj medzi SZV a členom v oblasti informovania o funkciách a východách nového členského preukazu.

Takisto voliteľné funkcie preukazu ako funkcia Peniaze späť v partnerskej sieti používajú na aktiváciu email.

Zoznam členských výhod SZV nájdete na podstránke www.clenskevyhody.sk/vcelari/zlavy

Návod na aktiváciu voliteľnej funkcie peniaze späť si môžete stiahnuť a prečítať vo forme tohto PDF návodu tu.

Poznámka:
Priamy URL link na stiahnutie návodu je:
https://www.clenskevyhody.sk/wp-content/uploads/2021/07/Navod_aktivacia_funkcie_Peniaze_spat.pdf

Okrem základnej funkcie a to “Preukázanie členstva vo zväze SZV” vám nový preukaz v prípade vášho záujmu umožní využívať aj funkcie nové:

  • členský portál SZV (prístupný po zoskenovaní QR kódu)
  • Zľavy a členské výhody v spolupráci s portálom clenskevyhody.sk
  • Peniaze späť v sieti partnerov myWorld (pre využívanie je potrebné vykonať registráciu, PDF návod na registráciu stiahnete tu )

SZV má záujem vytvoriť aj vlastnú sieť obchodných partnerov, ktorý členom SZV budú poskytovať zľavy. Napíšte vám vaše tipy na e-shopy a  obchody, v ktorých chcete dostávať zľavy (pokúsime sa vybaviť čo najlepšie podmienky) – napíšte tip na email: info@clenskevyhody.sk