Exkluzívne pre členov OZ ČLEN
Získajte späť 10% z ceny poistky

Portál clenskevyhody.sk v spolupráci s OZ ČLEN prináša všetkým členom OZ ČLEN a ich rodinným príslušníkom exkluzívnu výhodu:
Najvýhodnejšie havarijné poistenie a ďalšie poistenia s vrátením 10% z ceny poistky počas celej doby trvania zmluvy od portálu www.clenskevyhody.sk!

Ako postupovať?

Vyberte si cez túto stránku najlepšie online havarijné poistenie alebo poistenie PZP z ponuky všetkých renomovaných poisťovní na trhu a následne si požiadajte aj o peniaze späť vo výške 10% z vami zaplateného poistného. Peniaze späť budete od portálu clenskevyhody.sk dostávať pravidelne po zaplatení každého vášho poistného počas celej dĺžky trvania vašich poistných zmlúv dojednaných cez túto stránku www.clenskevyhody.sk/ozclen/havarijne

Ako si uzatvoriť online poistenie?

Táto stránka www.clenskevyhody.sk/ozclen/havarijne pre dojednávanie online poistenia spolupracuje s prvým a najväčším portálom na porovnávanie cien poistiek na Slovensku, ktorá vám garantuje spoľahlivé služby. Uzatvorenie online poistenia cez túto stránku je jednoduché. Stačí urobiť týchto päť krokov:

Vyžiadajte si peniaze späť!

Princíp je veľmi jednoduchý. Ak si na tejto stránke s členskými výhodami uzatvoríte niektoré z online poistení a riadne ho zaplatíte – tak si môžete požiadať o peniaze späť vo výške 10% z už zaplateného poistného na vaše poistné zmluvy. Peniaze späť od nás budete dostávať pravidelne podľa frekvencie vašich platieb poistného počas celej dĺžky trvania poistných zmlúv dojednaných cez túto stránku vždy po spracovaní platobnej transakcie. Lehota od podania vašej žiadosti do vyplatenia peňazí späť na váš účet trvá spravidla dva mesiace. Takže vaše poistenie budete mať vďaka vyplácaným „peniazom späť“ od portálu clenskevyhody.sk vždy o 10% lacnejšie :). Postup na vyžiadanie peňazí späť je nasledujúci:

Žiadosť o vrátenie peňazí za Havarijné poistenie (partner OZ ČLEN)
Táto žiadosť slúži na uplatnenie vašej členskej výhody, ktorú vám poskytuje portál www.clenskevyhody.sk - PARTNER pre vaše výhody.
Uveďte číslo Návrhu vašej poistnej zmluvy PZP, z ktorej chcete dostávať peniaze späť. Toto číslo Návrhu zmluvy nájdete v emaili, ktorý ste dostali po dojednaní online PZP poistenia.
Uveďte vášho preukazu v OZ ČLEN, na ktorého sa viaže využitie exkluzívnej výhody získania peňazí späť zo zaplateného poistného.
Uveďte adresu trvalého bydliska (meno priezvisko, ulica č., PSČ, mesto)
Uveďte číslo bankového účtu v tvare IBAN, kam si želáte zasielať peniaze späť a meno, priezvisko majiteľa tohto bankového účtu.
Prosím napíšte váš email, aby sme vás v prípade potreby mohli zastihnúť.

Výhody pre členov OZ ČLEN

Najlacnejšie online poistenie

Porovnajte ceny Havarijného poistenia a nájdite si to najlacnejšie poistenie!
Uzatvorte si povinné zmluvné poistenie vrátane všetkých získateľných zliav a bonusov. A ešte navyše požiadajte portál www.clenskevyhody.sk o vrátenie 10% z každého zaplateného poistného počas celej doby trvania zmluvy.

Pre porovnanie cien Havarijného poistenia vyplňte potrebné údaje

Havarijné poistenie auta cez Netfinancie.sk

Získajte 10% späť aj na ďalších produktoch

Každý člen OZ ČLEN ako i jeho rodinný príslušník si môže na tejto stránke www.clenskevyhody.sk/ozclen/ dojednať aj ďalšie typy výhodných poistení, z ktorých si môže navyše požiadať o vrátenie 10% z každého uhradeného poistného počas celej doby trvania zmluvy v prípade PZP a z uhradeného poistného za prvý rok v prípade poistenia nehnuteľností. Porovnajte si ceny a zistite, kde sa dá poistiť najvýhodnejšie aj pri týchto produktoch.

PZP - povinné zákonné poistenie

Havarijné poistenie

Poistenie bytu, domu a domácnosti